Skip to content

Hizmetler

Üretim-Montaj

Tüm ürünlerini kendi markasıyla asansör piyasasına sunan SNC, aynı zamanda montaj için gerekli ruhsatlandırma sürecinde hızlı aksiyon almaktadır.

Modernizasyon

Eski asansörler artık ihtiyaçları karşılayamadığında, asansörler binaların ve kullanımın gerekliliklerine uygun revizyonlar yapılarak yenilenir.

Periyodik Bakım

SNC, kendi ürünü olan asansörlerinin periyodik bakımını bakanlık onaylı ve uzman mühendisler tarafından gerçekleştirilen dijital takip programları ile gerçekleştirir.

Projelendirme

Özellikle çoklu asansör yapımı gerektiren binalarda, yapının mimarisine en uygun olan asansör kalitesi için projelendirme süreci uzmanlarımız tarafından hızla tamamlanır.

RUHSATLANDIRMA ADIMLARI

Ruhsatlandırma sürecinin ilk aşaması olan projelendirmede AutoCad, SolidWorks gibi mimari çizim programlarıyla en son teknolojiye ve tasarım trendlerine uygun asansörler projelendirilir.

KURULUM

Yapının fiziki mimarisi ve diğer koşullar göz önüne alınarak binanın altyapısına uygun bir süreç yönetmek için rölöve (plan, taslak, çizim) alınarak uzman mühendisler kontrolünde kurulum aşaması tamamlanır.

 

DENETİM ÖNCESİ MUAYENE

İlgili belediyeden asansör ruhsatı almadan önce belediye tarafından yapılacak olan denetim öncesi mühendislerimiz tüm teknolojik ve dijital ekipmanlar ile projeyi kontrol eder.

 

YEŞİL ETİKET BELGESİ

Projenin etkin şekilde kullanılabilmesi için ilgili belediyeden şirketimiz tarafından hızlı aksiyon ile Yeşil Etiket Belgesi alınır ve proje hayata başarılı bir şekilde geçirilir.